TTC Smash Heusden

LK 16

  • Vergroot lettergrootte
  • Standaard lettergrootte
  • Verklein lettergrootte

Week 11

E-mail Afdrukken PDF

Week 11

Vrijdag 07/12 20h00 : Lanaken A - Heusden A : 8 - 8

Vrijdag 07/12 20h30 : Stokrooie B - Heusden B : 3 - 13

Verslag Stokrooie B - Heusden B

Met onze sterkste opstelling van dit seizoen (C4-C6-C6-C6) trokken we richting Stokrooie voor onze laatste wedstrijd van de heenronde. Onze tegenstrevers die op de 7de plaats gerangschikt stonden, traden aan met C6 Vanistendael, de basisspelers van Stokrooie Benjamin D2 en Heidi D4, aangevuld met een overgekomen speler uit Westerlo, Kevin Vanbrabant D2. De eerste ronde werd gespeeld in 4 maal 5-sets en het was enkel Marc die zijn wedstrijd nipt verloor tegen Heidi. Stand 1-3. De tweede ronde werd gewonnen met 4 maal 4-sets en bijgevolg werd de stand 1-7. Stefaan kom de periodetitel al bijna ruiken, onze B-formatie stond immers aan de leiding in de algemene rangschikking. In de derde ronde was het Patrick E die een wedstrijd verloor tegen Kevin en in de vierde Patrick D ook tegen Heidi, zodat de eindstand 3-13 werd. Enkel Stefaan wist zijn vier wedstrijden te winnen en dit door zijn nieuwe palet die Patrick E hem had aanbevolen. Stefaan was zo contant met zijn nieuw wapen, dat hij vanaf heden geen enkele training of interclubwedstrijd meer gaat overslaan. Ondanks de riante uitslag, hebben onze spelers het toch niet gemakkelijk gehad. Dat bewijzen de acht 5-setters, de zeven 4-setters en slechts één 3-setter die werden afgewerkt. Met deze uitslag kan de B-ploeg al een beetje dromen van de titel. Te meer daar de tweede in de rangschikking Paal C hun wedstrijd verloren hadden tegen Westerlo met 7-9. Nu de heenronde erop zit, kunnen we zeggen dat de ambities die onze club in het begin van dit seizoen vooropgesteld hadden, tot nu toe gehaald werden, nl. titel voor de B-ploeg en het behoud voor de drie andere ploegen. Nu kunnen we het enkele weken wat rustiger aandoen en kunnen we in januari er met verse moed weer tegenaan gaan.

Marc

Vrijdag 07/12 20h30 : St Truiden B -  Heusden C : 13 - 3

Vrijdag 07/12 20h00 : Schulen G - Heusden D : 6 - 10

Verslag Schulen G- Heusden D

17h30 Klein probleempje! Arno zou wat later kunnen zijn, wegens een afgeschafte trein in Leuven en zou ons op de hoogte houden. 19h00 vertrokken we aan de sporthal, Ludo, Natanaël en Martin die als joker fungeerde om de D-ploeg de nodige punten te bezorgen tegen de 'sterkere G-ploeg van Schulen'. 19h20 : sms'je van Arno - hij had een trein later, maar dat was een boemeltrein met stops in elk stationnetje. Waarschijnlijk zou hij net iets te laat aankomen. Toen we met ons drieën rond 19h30 in Schulen arriveerden en de verantwoordelijke daar op de hoogte brachten, bleek dit geen probleem voor hen. In dat geval zouden de matchen in een andere volgorde kunnen gespeeld worden. En daarbij, er zat ook nog een ploeg van Aarschot in het zelfde schuitje; 2 man op die zelfde trein en 1 man in de file rond Herentals. 19h40 : sms - Arno zou er dadelijk zijn. Oef! Schulen G werd gevormd door 4 E2 spelers, 3 meisjes en 1 jongetje (een zoon en een dochter van Kiekepoos). Kwam het nu door die treinperikelen of niet, maar het eigenaardige feit dat Arno geen enkele wedstrijd kon winnen moest ergens een reden hebben. Hij kon het zelf niet verklaren waarom er niets lukte. Natanaël steeg weer boven zichzelf uit met 3 overwinningen, telkens in 5 sets, evenals Ludo die zijn laatste wedstrijd nipt verloor in 5 sets, maar wel nr1 Lara gefustreerd naar huis stuurde in 3 sets. Martin moest zich tegen Lara eventjes innerlijk kwaad maken na twee verloren sets en toen zag dat zij en de coach hem halvelings uitlachten. Dus gaf hij effe een demonstratie weg waar de anderen bleek van weg trokken. Met 4 gewonnen matchen was hij weer de held van de avond. 6-10 mooi zo, weer wat verder weg van de laatste plaatsen. .

Ludo

Laatst aangepast op maandag, 10 december 2018 11:39  

Nieuwsflits

Door deze corona situatie gaat het clubkampioenschap, voorzien op paaszaterdag 11 april 2020, niet door.

Main Menu

VTTL gegevens

Gebruikersmenu


Wie is online

We hebben 9 gasten online

Organisaties